O nás

Nohejbalove-hriste-basnice

Náš spolek se poprvé sešel na jaře 2007 v Dobré Vodě u Hořic a od té doby se mnohé změnilo.

Začali jsme na "přeoraném" antukovém stánku s plevelem, kde měl balon problémy se odrazit od země.Dnes, nejenom díky dotaci obce na pletivo, sítě,a antuku,ale i nespočet brigádnických hodin strávených prací na hřišti máme možnost hrát na velice slušném povrchu třech kutrů nejenom nohejbal,ale i tenis a volejbal.Jenom doufáme,že naše nadšení pro sport přeneseme i na mladší generace a ti po nás převezmou břímě údržby a starosti o hřiště,aby opět nezarostlo plevelem.

Zlom našeho hraní v Dobré vodě nastal v začátkem sezóny 2014

Po neschodách s obcí Dobrá Voda, která nám neumožnila hrát zároveň na všech třech hřištích jsme začátkem sezóny 2014 přesídlili na 3 antukové hřiště o kousek dále. Obec Bašnice zajistila lepší zázemí pro konání turnajů a hraní nohejbalu a nechal nás volně pokračovat v našem hraní. (nyní již nejsme překážkou pro Dobrovodské tenisti)

Trénujeme každý čtvrtek od května do října (dle počasí) a každý kdo má chuť může kdykoliv navštívit náš kurt a přidat se do party nadšenců pro tento sport. Průměrně se scházíme v počtu 15 lidí.

Všichni nadšenci pro tento sport jste vítáni do naší party.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

OHLÉDNUTÍ ZA TURNAJEM DVOJIC

Jako zázrak se zjevila zpráva, že někdo chce bohatě sponzorovat turnaj nohejbalu, který pořádám.

Proto jsem sponzorovi nechal volné ruce a tak mohla vzniknout snad tradice, ale určitě parádní akce

"BESTAROSTNÝ NOHEJBAL".

Počasí nám přálo a tak dorazilo patnáct týmů z celého kraje. Byli nalosováni do dvou skupin kde hráli každý se všemi a první čtyři z každé skupiny postoupili do osmifinále k vyřazovacím bojům.

Jsem velmi rád za všechny hráče, někteří se už stali tradičnímy návštěvníky našich turnajů jako tým BOŽKOV, KAČEŘI, LÍSKOVICE, LUKAVEC NEBO OSTROMĚŘ ,a o to více mě těší, že náš zapadlý sportovní stánek začali pravidelně navštěvovat i chlapi z Turnova či Jičína. Jsem za ně moc rád a doufám, že se jim u nás zalíbí a že napřesrok znovu dorazí tým LEBKYS nebo EVOLUTION.

Po sportovně prožitém dni a po spoustě báječných nohejbalových soubojů došlo i na vyhlášení těch nejlepších.

Na prvním místě se  k nemalé radosti místních fandů umístil tým LÍSKOVICE, který oplatil prohru ze základní skupiny týmu BOŽKOV , který bohužel nenavázal na skvělou hru pro nim v základní skupině .

Na třetím místě se po souboji mladíčků ze sousedních vesnic , umístil tým VLČKOVIC , který porazil mladíky z týmu THC.

Znovu ke sponzorovi k firmě BESTA STAVEBNINY , moc jim chci poděkovat nejen za hlavní ceny , vždyť první bral 5000 kč druhý 3000kč a třetí 1000kč , ale i za to že přivedli dalšího sponzora KNAUF který nám všem zúčastněným věnoval bavlněné triko .Mnohokrát děkujeme.

Samozřejmě z vašeho startovného obdrželi některé týmy spolu s vítězi nějaký ten doping v podobě piva.

Na závěr děkuji všem za účast a doufám, že za rok přijedete znovu.ČAU PUŠÁK

Quick Kontakt

! 604204450 - Pušák !